.

.

Market
Genlock (CVBS / Blackburst / Üç Seviyeli) Mini Boyutlu Optik Fiber Genişletici (Panolar) Üzerinden, Maksimum 20 Km SM Fiber

Genlock (CVBS / Blackburst / Üç Seviyeli) Mini Boyutlu Optik Fiber Genişletici (Panolar) Üzerinden, Maksimum 20 Km SM Fiber

₺ 2.00

Mal
Sipariş verilebilir

Optik Fiber Genişletici üzerinden Genlock (CVBS/ BB/ Üç Seviyeli ) Maksimum 20 Kilometre Uzak Yere.Genlock sinyalini Optik Fiber Kablo üzerinden 20 Kilometrelik Uzun mesafeye ileten operatör, uzak konumdaki üretim sistemlerinin video çıkışını senkronize etmek için bir kara patlama veya üç seviyeli merkezi zamanlama referans sinyali kullanabilir.Bu, canlı akış etkinliğinin mümkün olan en yüksek görüntüleme deneyimi için kesintisiz ses ve videoya sahip olmasını sağlar.Mini boyutu ile; Kapsamlı entegre etmek için seçim için sadece fonksiyonel PCB panoları systems.No sürücüye ihtiyacınız var, tak ve çalıştır; LED Durum Göstergesi.çalışırken Takılabilir SFP alıcı-verici ile.Optik Fiber Genişletici üzerinden Genlock, 1 x Verici ve 1 x Alıcı içerir.mini Boyutu 38 x 93 mm.It genlock sinyalini Optik Fiber Kablo üzerinden 20 Kilometrelik Uzun mesafeye ileten operatör, uzak konumdaki üretim sistemlerinin video çıkışını senkronize etmek için bir kara patlama veya üç seviyeli merkezi zamanlama referans sinyali kullanabilir.Bu, canlı akış etkinliğinin mümkün olan en yüksek görüntüleme deneyimi için kesintisiz ses ve videoya sahip olmasını sağlar.Özellikleri Analog Video / GL Kanal sayısı : 1 Ch, Tx ile 1 x Loopout, Rx ile bir daha çıkış konektörü : BNC Konnektör Tanımı (ikinci görüntü) : "2" girişi için Tx kurulu, " 1 "loopout için Tx kurulu," 3 " çıkışı için 2 Rx rx kartının 1 çıkışı için "4" Standart : PAL, SECAM, NTSC, Üç seviyeli ( iki / üç seviyeli otomatik algılama ) Empedans : 75 Ω Bant genişliği : + / - 0.2 db'de > 5.8 MHz Diferansiyel Kazanç/ Faz : 67 d B (CCIR567) Optik : Dalga boyu : 1310nm Bağlayıcı : 1 x LC Datarate : 1000 Baz Çıkış Gücü : -10 ~ - 3db Rx Sensi : Az-24db Destek Fiber Tipi : 9 / 125u Tek modlu Tahmini Mesafe : 0~20 Kilometre Güç Kaynağı : Voltaj aralığı : DC 5~12 V Bağlayıcı : Vidalı Güç Kaynağı Konektörü Fiziksel : Muhafaza Boyutu : 95.37x52x22mm PCB kartı Boyutu : 38x93mm Kutu malzemesi : Alüminyum Renk : Siyah N. W. : 0.75 kg/çift Çevre : Çalışma sıcaklığı : 0℃-50℃ Depolama sıcaklığı : -40-85℃ Nem : 0-95% (yoğuşmasız) Paket : 1. SFP modüllü 1 x verici (istemci tarafı). 2. SFP modüllü 1 x alıcı (ana bilgisayar tarafı). 3. 2 x Güç Adaptörü. 4. 1 x Kullanım Kılavuzu.Sevkiyat hakkında : Sipariş alındıktan sonra, 1 hafta varış için DHL tarafından 1~2 gün içinde dünya çapında teslim edeceğiz.

Daha fazla bilgi

Mallar kategorisinde
₺ 1.67

Bir otdr'den çok daha fazlası, Dahili OPM / VFL / VLS / FIP / RJ45 C.pon'u 1 : 32 Bölücülere kadar karakterize edin.m kısa olay ölü bölge.mürekkep haritası ve Pass / Fail ya

₺ 0.67

daha iyi kırılma ve net yansıma ile K9 optik camdan yapılmış %100 kaliteli optik cam.Güzel görünüm, dekorasyon için kullanılabilir.Fotoğrafçılıkta da kullanılabilir, bu da i

₺ 1.67

ÜRETİCİ14 yıllık ISO sertifikalı üretici, montaj SFP alıcıverici, fiber yama kabloları, medya dönüştürücü ve ağ sistemi.YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELERPVC / LSZH fiber kablo

₺ 0.67

Çap : 140mm Yedek Lens.Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç asit ve alkali direnci.Malzeme : Temperleme camı.Kalınlık : 12mm karakteristik : Temperli cam olarak da bilinen temperli cam

₺ 61.98

Geniş Kullanım : SFP+ alıcıvericilerini vb.Bağlamak için 50 / 125 fiber kablolarla geriye dönük uyumlu, Mini GBIC 10 G SR, 10 G LR.Ethernet anahtarları, medya dönüştürücüler,

₺ 179.40

Geniş Kullanım : SFP+ alıcıvericilerini vb.Bağlamak için 50 / 125 fiber kablolarla geriye dönük uyumlu, Mini GBIC 10 G SR, 10 G LR.Ethernet anahtarları, medya dönüştürücüler,

₺ 13.18

24 İpliğe kadar Lif barındırır.Fiber optik kabloyu ve ek yerlerini korur.Fiber ek yeri koruyucularının ve fazla fiberin montajı için alan sağlar.Basit, uygun maliyetli ve orta öl�

₺ 3.33

【1 İn 3 Out Optik ses dağıtıcı kablosu】 Fiber optik sinyallerin bir yolu, üç set SPDIF / slink / optik sinyal alma cihazına bölünür 【Sinyal Kaybı Yok】 Kullanılan fiber o

₺ 109.20

Sabit odaklı mikroskop, dürbünü değiştirerek büyütme sürelerini değiştirin.Düzenlenmiş bir güç kutusu ile donatılmış, daha güvenli ve daha güvenli çalışma sağlar.Sizi

₺ 2.33

Özellikler 1 Tek etkili temizleme sistemi 2 Kolay itme hareketi konektörü devreye sokar ve temizleyiciyi başlatır 3 Parça başına 800'den fazla temizlik ile tek kullanımlık4...

₺ 3.00

LCLC, UPC, Dubleks, SMF 20 metre, 66 fit.Zırhlı.Ekleme Kaybı : ≤0,3 (d B), Geri Dönüş Kaybı : ≥55(d B).OD : 7 mm, kalın koruma, güçlü çekme dayanımı.Daldaki boru şeklindek

₺ 0.33

【Düşük Kayıp】 SCLC Adaptörümüzün ekleme kaybı 0,3 d B'den küçük veya ona eşittir 【Dayanıklı Adaptör】 Bu fiber optik adaptör yeniden kullanılabilir, yüksek hassasiy

₺ 15.00

1, Metre, LC / PCFC / PC,Dubleks,OM2,Çok,Modlu, 50 / 125 Tüm standart fiber optik ekipman ve konektörlerle uyumludur.Seramik konektörler düşük sinyal kaybı ve yüksek güvenilirlik

₺ 1.67

Beyondtech yüksek kaliteli lc'den st'ye Fiber Yama Kablosu 50 / 125 OM2 Çok Modlu fiber, hızlı Ethernet, Fiber Kanal, Gigabit Ethernet Hızları, veri merkezi, tesisler, eğitim, ticaret

₺ 0.67

【Paket İçeriği】 100 Paket STST Fiber Optik Adaptör / Kuplör 【Model】Kadından Kadına 【İşlev】ST adaptörleri, iki ST fiber Optik kablo arasına bağlanmak için seramik k

₺ 39.98

Beyaz ışığın tüm spektral renklerden oluşabileceğini gösterir.Metal taban üzerine monte edilmiştir.Elle çalıştırılır.Tahrik tekerleği yardımıyla kayışla tahrik edilir.R

₺ 1.00

LCLC(DişiDişi) Çift Yönlü Fiber Optik Adaptör / Kuplör.LC adaptörleri, iki LC fiber Optik kablo arasına bağlanmak için seramik kılıf kullanır.Adaptörler konektörleri kilitley

₺ 39.98

PROFESYONEL sınıf Güvenilir bir tek modlu Fiber optik kuplör kaynağına mı ihtiyacınız var?ST Fiber optik konektörlerimiz, yapmanız gereken herhangi bir kablo uzantısının hızl

₺ 11.30

Ürün Adı : Taç Dişli;Çap : 11mm / 0.43",13mm / 0.5",14mm / 0.55",15mm / 0.6",19mm / 0.75".Kalınlık : 3mm / 0.12";Malzeme : Plastik.Renk : White.Net Ağırlık : 5g (Nettogewic

₺ 1.33

Fiber Patch kablo uygulamaları ve arka panel uygulamaları.Zipcord yama kabloları masaüstü bağlantıları için de kullanılabilir.Ceketli elyaf, esnek lifli polimer mukavemet elemanlar

₺ 219.98

1 x HOOWAY 7x50 Deniz Dürbünü 1 x Taşıma Çantası 1 x Yüzer Köpük Kayış 1 x Temizleme Lens Bezi 1 x Mercek Kapağı 2 x Lens Kapağı 1 x Kullanım Kılavuzu.Tam su geçirmez koru

₺ 1.67

【Mükemmel Ses Kalitesi】 : Elecan dijital optik ses kablosu, sıfır bozulma Kayıpsız Ses için Japonya Toray Orijinal Fiber Çekirdeğini benimser.Bu Toslink kablosu, sıkıştırılm

₺ 95.40

OS2 MTP (F) 8x LC, MTP / APC Fiber Yama Kablosu, SMF, 9 / 125 Corning fiber optik, sarı, 3,0 mm dış çap, LSZH kılıf 3 metre, LC koparma uzunluğu 0,6 metredir.Zaman alan alan sonland�

₺ 3.33

Yüksek kaliteli Panduit ürünü.Ürün tipi Panduit FZTRP7 N7 NANF027 Yüksek kaliteli Panduit ürünü, Endüstriyel sınıf kalite, Kurulumu kolaydır.Günümüzün yüksek veri hızına

₺ 59.98

* PD ayar aralığı : Her iki gözün pd'si : 48 ~ 80mm; Sol veya sağ PD : 24 ~ 40mm; Minimum Kalibrasyon Değeri : 1mm Her diskte eksenel kalibrasyon : Sol disk : 120°~0°~135°, Sağ di

₺ 0.67

Ürün Adı : FC / UPC (Erkek) LC / UPC (Dişi).SM9 / 125 Hibrit Adaptör.Değiştirilebilirlik : ≤0.20 d B.Çalışma Dalga Boyu : 1200nm~1600nm.Yıpranma Oranı : ≤0.20 d B.Kol

₺ 168.24

Ağ Kablosu Türü : 56 GBase doğrudan bağlantı kablosu Teknoloji : Çift eksenli Özellikler : Pasif kablo Uzunluğu : 10 ft Bağlayıcı : QSFP+ Bağlayıcı (İkinci Uç) : QSFP+ OEM �

₺ 1.67

Bu yeni çift kubbeli kristal.Boyutları aşağıdaki gibidir 23.0 mm, 23.1 mm, 23.2 mm, 23.3 mm, 23.4 mm, 23.5 mm, 23.6 mm, 23.7 mm, 23.8 mm, 23.9 mm, 24.2 mm, 24.3 mm, 24.4 mm, 24.5 mm, 24